Klub wielu możliwości

Konrad BaranW ciągu ponad pół roku przeprowadziliśmy setki rozmów z osobami z różnych środowisk artystycznych, muzycznych, kulturowych. Przedstawiliśmy im różne koncepty klubu, wystroju i zabawy. Na bazie tych rozmów, a także doświadczenia i pomysłów zespołu, powstało XOXO – miejsce otwarte w pełnym tego słowa znaczeniu. Otwarte na przeróżnych ludzi, na wiele gatunków muzycznych, na szerokie inicjatywy kulturalno-rozrywkowe, a także na wielorakie pojęcie zabawy.

XOXO to miejsce spotkań towarzyskich, koncertów, imprez oraz ambitnej rozrywki. to nowe przestrzenie, które połączą wszystkich, idących tropem dobrej muzyki.

Industrialne, czarno-białe wnętrza, połączone z eleganckimi wykończeniami, nadają XOXO unikalny charakter.

Bardzo „elastyczne” wnętrze sprawia, że XOXO jest dość łatwym miejscem do zorganizowania firmowych eventów, premier kulturalnych czy do lokowania produktów.

Na pytanie dlaczego warto inwestować w kluby odpowiadam krótko –ludzie lubią zabawę i dobrą rozrywkę. W ten sposób rozładowują stres i napięcia. Ale właściciele wielu klubów popełniają błędy mocno ucinając budżet marketingowy. Niestety bez niego nie ma możliwości kreowania klubu i dawania ludziom rozrywki i serwisu na wysokim poziomie.

XOXO1