Katalog XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” – otwarcie wystawy przedaukcyjnej

Już dziś, 26 maja (piątek) 2017 r.,o godz. 16:00, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, budynek Laboratorium, ul. Jazdów 2, odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy przedaukcyjnej i prezentacja katalogu wszystkich dzieł przekazanych przez artystów na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspólnie z Partnerami. Kuratorem aukcji jest Pani Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu.

Katalog prac i regulamin XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” dostępne są na stronie wydarzenia:http://www.ogrodnadziei.org.pl/biezaca-aukcja/.

Wszystkie prace można oglądać w dniach 26-31 maja 2017 r., w godz. 12:00-19:00, na wystawie przedaukcyjnej w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia wystawy, wyboru dzieł i udziału w licytacji. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na organizację Integralnego Programu Zdrowienia dla chorych na nowotwory i ich bliskich w ramach statutowej działalności Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia “Ogród Nadziei”.

 

W licytacji udział może wziąć każdy, nie ma konieczności wpłacania vadium. Warunkiem otrzymania numeru licytacyjnego jest:

  • wypełnienie karty z danymi osobowymi i kontaktowymi przed aukcją, bądź
  • przesłanie powyższych danych e-mailem na adres Kuratora XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”: agnieszka@galeriaxanadu.pl lub
  • zgłoszenie ich telefonicznie na numer: 503 012 889.

Wszystkie wystawione do licytacji obiekty posiadają cenę wywoławczą 200,00 PLN. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 4%.

Istnieje również możliwość złożenia oferty kupna z podaniem limitu cenowego organizatorom XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, jak również telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu organizatorom (nie później niż w dniu 31 maja do godz. 17:30).

Swoje dzieła na letnią edycję aukcji charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” przekazało63 znanych i cenionych artystów, którym serdecznie dziękujemy za życzliwość i chęć niesienia pomocy osobomprzechodzącym trudne doświadczenie nowotworu.

Licytację dzieł sztuki poprowadzi Pan Adam Chełstowski, Prezes Domu Aukcyjnego Artissima, a transmisję i licytację on-line wydarzenia zapewni Internetowy Dom Aukcyjny OneBid.Ofertę kupna wybranych dzieł będzie też można złożyć także za pośrednictwem portalu Artinfo. Spacer 3D po wystawie – na stronach wydarzenia – będzie można obejrzeć dzięki życzliwości Wnętrza 3D. Autorem plakatu i grafiki jest Andrzej Pągowski, jeden z najbardziej znanych polskich artystów grafików i plakacistów, współpracujący z Fundacją „Ogród Nadziei” od pierwszej edycji aukcji.

Strony do wydarzenia:

www: ogrodnadziei.org.pl/biezaca-aukcja/

FB: facebook.com/events/435452846830618/

Kurator XII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”:

Agnieszka Gniotek – przyjmowanie zleceń: tel. 503 012 889
e-mail: agnieszka@galeriaxanadu.pl

Miejsce i termin aukcji:

Termin: 31 maja (środa) 2017 r., godz. 19:30.

Wystawa przedaukcyjna wszystkich prac:

Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie Zamek Ujazdowski, budynek Laboratorium, sala kolebkowa, ul. Jazdów 2.

Termin: 26-31 maja 2017 r., w godz.: 12:00-19:00. W dniu 31 maja ekspozycja prac będzie czynna do godz. 19:30.

Serdecznie zapraszamy!