Już drugi raz w mieście królów „Klient jest Królem” – kolejny sklep KiK w Krakowie

Od kilku lat możemy obserwować intensywny rozwój sieci sklepów KiK w Polsce. Plany ekspansyjne marki do tej pory zakładały otwieranie średnio 1 sklepu tygodniowo. W 2019 roku ta tendencja ma być podtrzymana, czego zapowiedzią jest pierwszy otwarty w tym roku KiK zlokalizowany w Krakowie.

Sieć KiK zawitała do Krakowa pod koniec 2017 roku, by z początkiem 2019 otworzyć kolejny sklep w mieście królów. 17 stycznia 550 mkw. powierzchni sprzedażowej przy ulicy Czerwone Maki 33 powitało pierwszych klientów.

– Lokalizacja każdego sklepu KiK to kwestia, która jest uwarunkowana pewnymi ogólnymi założeniami marki odnoszącymi się do powierzchni obiektu czy ilości miejsc parkingowych, ale to także efekt naszego doświadczenia, a niekiedy nawet instynktu. Zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o otwarciu kolejnego „KiK-a” w danym mieście. W przypadku Krakowa już pierwszy sklep był bardzo wyczekiwany przez klientów, o czym świadczyła chociażby ilość zapytań na fanpage’u marki na ten temat. Otwarcie drugiego sklepu KiK w stolicy małopolski było kwestią czasu i ten czas nadszedł właśnie 17 stycznia – mówi Łukasz Kudłek z działu ekspansji sieci sklepów KiK, zapewniając jednocześnie, że otwarcie drugiego sklepu w Krakowie to jeszcze nie ostatnie słowo sieci na tym terenie.

Tradycyjnie otwarcie KiK odbyło się w towarzystwie licznych atrakcji, takich jak zabawy i konkursy. Zgodnie z planami ekspansji, w najbliższym czasie kolejne sklepy mają pojawić się w Warszawie, Miliczu i Siedlcach. Marka komunikuje zamknięcie 2019 roku z liczbą ponad 300 lokalizacji w Polsce.