Jak odmienić swój los zawodowy na lepsze? Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Koźmińskim

Jak stanąć za sterem swego życia zawodowego i pokierować nim w satysfakcjonującym kierunku? Co decyduje o ścieżce kariery i zadowalających dla nas zwrotach akcji? Otóż kluczowe okazują się nasze wybory: w zakresie podstawowego wykształcenia, pracodawcy czy też specjalizacji, która na pewnym etapie rozwoju jest szczególnie ważna. Warto rozejrzeć się, rozpoznać możliwości podjęcia dodatkowych form edukacji zgodnie z duchem czasu i talentami. W jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce – Akademii Leona Koźmińskiego, rekrutacja na studia podyplomowe potrwa jeszcze do 15 lutego 2017 roku.

Wielkie plany, studniówka, gdy zakwitną kasztany matura, a na końcu decyzja o podjęciu określonego kierunku studiów… Trzeba decydować o przyszłym życiu zawodowym za młodu – cóż za ironia losu! Trudne zadanie. Nic dziwnego, że te młodzieńcze wybory nie zawsze są w pełni świadome – wyobrażenia mogą przecież zupełnie nie przystawać do rzeczywistości biznesowej, która dodatkowo dynamicznie się zmienia. Na szczęście doskonałym wsparciem w planowaniu kariery: adaptacji do potrzeb rynku, poszerzaniu kwalifikacji czy całkowitym przebranżowieniu okazują się studia podyplomowe. Rozwój zawodowy dostarcza satysfakcji, wzmacnia pozycję w miejscu zatrudnienia, daje możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia. Nie warto więc odkładać na później podjęcia dodatkowych form kształcenia – realizacja celu jest w zasięgu ręki i choć jak śpiewała Anna Jantar „najtrudniejszy pierwszy krok”, opłaca się go wykonać czym prędzej. W Akademii Leona Koźmińskiego rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się bowiem dwa razy w roku. Jeszcze do 15 lutego można złożyć swoją aplikację na wybrany kierunek.

Akademia Leona Koźmińskiego posiada bogatą ofertę kształcenia podyplomowego, dopasowanego do współczesnych potrzeb poszczególnych branż funkcjonujących na rynku. Kierunki są pogrupowane w ramach 14 kategorii, tj. „Zarządzanie”, „Administracja i UE”, „Finanse”, „Akademia Rachunkowości”, „IT”, „Prawo”, „Sprzedaż, negocjacje i relacje w biznesie”, „Marketing & social media”, „Studia w językach obcych”, „HR”, „Rozwój osobisty”, „Zarządzanie łańcuchem dostaw”, „Zarządzanie projektami”, „Zarządzanie w ochronie zdrowia”.

Pełna oferta studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego jest dostępna pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/