Jak nie zagubić dobrostanu?

Od czasu kiedy wprowadzono pojecie wellness, minęło ponad pół wieku. Ico najważniejsze, jest ono nadal aktualne, awzasadzie nabrało jeszcze większego znaczenia.

Z definicji wellness oznacza styl życia, którego celem jest zwiększenie potencjału każdego z nas, poprzez osiąganie harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Siedzący tryb życia oraz rosnąca presja czasu i zadań do wykonania potęgują stres. Świadomy i umiarkowany wysiłek fizyczny, niezbyt restrykcyjna dieta, obcowanie z naturą, zrównoważone działania we wszystkich sferach życia, staną się bezcenną profilaktyką przywracającą dobrostan. W poszukiwaniu harmonii W ten nurt wpisuje się Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Położony z dala od miejskich aglomeracji, otoczony Parkiem Krajobrazowym i niczym nie skażoną przyrodą, pozwala obcować z naturą. Sprzyja wsłuchaniu się w potrzeby ciała i całego organizmu oraz poświęcenie mu całej uwagi. Na miejscu goście mogą zadbać o poprawę kondycji i wzmocnić organizm. Sauny, masaże i aromaterapia. To prawdziwa uczta dla ducha i ciała.

Zabiegi te pieszczą wszystkie zmysły i pozwalają całkowicie się zrelaksować. A cykliczne seanse w saunie sprzyjają relaksacji, oczyszczeniu organizmu z toksyn, poprawie krążenia oraz złagodzeniu napięcia mięśniowego i nerwowoego. Fitness i inne formy cwiczen fi zycznych. Ruch poprawi krążenie, rozciągliwość mięśni, ruchomość stawów i wzmocni sylwetkę. Lista proponowanych zajęć jest interesująca, od step i aqua areobiku, strech&relax zaczynając, a na TRX, TBC, Body Shape, BungyPump i Fitt Ball kończąc. Joga. Pozwala na wszechstronny rozwój fizyczny, psychiczny i duchowy. Skutecznie poprawia samopoczucie, pozwala pozbyć się stresu, wyciszyć, spojrzeć w głąb siebie. Kąpiele spa i zabiegi pielęgnacyjne. Nie tylko dbają o urodę i zdrowy wygląd, ale również sprzyjają odprężeniu. Eksperci kosmetologii pomogą dobrać odpowiednią kurację do indywidualnych potrzeb.

Na łonie natury Okolice wokół Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie znane są z ich malowniczości, zachwycających pejzaży, czystych lasów, przyjemnych i dobrze oznakowanych szlaków. Idealnie nadają się, aby spędzić każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu spacerując, maszerując z kijami do nordic walking, wybierając się na rowery lub jogging, czy udając się na terenową jazdę konną. Tuż przy hotelu znajduje się kort tenisowy, a pół godziny jazdy samochodem – pole golfowe. Także do okolicznych jezior nie jest daleko, a wówczas, mamy do wyboru kajaki, żaglówki lub narty wodne. Czasami codzienne problemy, intensywny tryb życia utrudniają nam osiągnięcie równowagi. Wtedy warto udać się w takie miejsce, w którym będziemy mogli skupić się na swoich potrzebach, a zespół ekspertów pomoże nam ją odzyskać.