Hoppy Go z programem bonusowym dla właścicieli aut

W HoppyGo wystartował program bonusowy dla właścicieli aut rejestrujących się na platformie. Do wzięcia extra pieniądze za dołączenie do społeczności i udostępnienie swojego auta! Firma przeznaczy na nagrody łącznie 15 000 zł.

HoppyGo nie przestaje aktywnie rekrutować nowych właścicieli samochodów osobowych, zachęcając do współdzielenia swoich pojazdów. Niedawno platforma rozpoczęła współpracę z nowym partnerem ubezpieczeniowym Omocom AB, zapewniając tym samym jeszcze lepszą ofertę dedykowanego ubezpieczenia auta na czas wynajmu. W październiku HoppyGo uruchomiło pilotażowy program nagród Hoppy Bonus dla prywatnych właścicieli, którzy zarejestrują swój samochód na platformie. To gwarantowana premia za rejestrację pojazdu osobowego.

Od ponad roku w Polsce HoppyGo aktywnie rozwija aplikację do prywatnego wynajmu samochodów, buduje też zaufaną społeczność, która chętnie korzysta z coraz szerszej oferty pojazdów. Jest to możliwie dzięki dołączającym do platformy właścicielom samochodów udostępniającym swoje pojazdy.

HoppyGo stawia na dalszą rekrutację właścicieli, którzy chcą zarobić na wynajmie, udostępniając auto na kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni. Z miesiąca na miesiąc widać rosnące zainteresowanie aplikacją, która staje się już rozpoznawalna w dużych miastach Polski, zwłaszcza w Warszawie.

Coraz więcej użytkowników zainteresowanych wygodnym wynajmem rejestruje się w aplikacji HoppyGo, a po wypróbowaniu „sąsiedzkiego” udostępnienia auta w formule peer to peer po raz kolejny lub nawet częściej korzysta z usługi. Firma podaje, że powracający klienci to już powyżej 20% użytkowników i odsetek ten systematycznie zwyżkuje.

Rosnące zainteresowanie usługą wymaga też stałego poszerzania oferty dostępnych na platformie samochodów. Kierowcy, w zależności od potrzeb, poszukują pojazdów do bardzo zróżnicowanych celów – od wyjazdów służbowych, rodzinnych wakacji wymagających większych przestrzeni bagażowych, poprzez auta zastępcze, te do przewozu większych gabarytów czy nawet chęci wypróbowania podróży elektrykiem. – Zależy nam na poszerzaniu, ale i urozmaicaniu oferty, stąd pilotażowy program bonusowy przygotowany dla właścicieli, którzy jeszcze się wahają – tłumaczy Paweł Czubak, Business Development & Fleet Manager z HoppyGo.

– Program premiowy rusza w październiku. Prywatni właściciele samochodów, którzy do 31 października włącznie zarejestrują je na platformie i spełnią kilka bardzo prostych warunków zawartych w regulaminie naszej akcji promocyjnej, mogą otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 500 zł właśnie za rejestrację i udostępnienie auta. Ta zachęta nie dotyczy wypożyczalni oraz firm carsharingowych. Dla nowych właścicieli aut mamy pulę 15 000 zł, czyli możemy nagrodzić aż 30 osób, które zdecydują się udostępniać swoje auto za pomocą aplikacji HoppyGo. Zatem z decyzją nie należy zwlekać – mówi Paweł Czubak.

Jakie warunki musi spełnić właściciel korzystający z bonusu?

  • musi być faktycznym właścicielem pojazdu
  • auto musi zostać udostępnione w Warszawie lub najbliższych okolicach
  • pojazd musi spełnić podstawowe wymogi naszego partnera ubezpieczeniowego:
    zarejestrowane w Polsce, masa do 3,5 t, przebieg poniżej 300 000 km
  • podczas 30-dniowego okresu oceny – liczonego od momentu aktywacji zarejestrowanego w
    HoppyGo auta – właściciel musi utrzymać jego dostępność na poziomie min. 50 % i
    zaakceptować przynajmniej połowę z otrzymanych w tym czasie zapytań o wynajem jego auta.

Co istotne, po spełnieniu warunków regulaminu akcji promocyjnej Hoppy Bonus, premia 500 zł gwarantowana jest niezależnie od ilości zapytań, które wpłyną w okresie trwania programu. Należy też dostosować cenę wynajmu – tak, by mieściła się w przedziale ustalonym w porozumieniu z HoppyGo.

Oczywiście warto pamiętać, że jednorazowy bonus jest zachętą do zarejestrowania się
i wypróbowania platformy. Głównym źródłem zarobku dla właścicieli jest sam wynajem. Im częstszy lub dłuższy, tym większy dochód. Jednocześnie im atrakcyjniejsza stawka za dzień wynajmu, tym większe zainteresowanie wypożyczających. Średni zarobek per wynajem na przestrzeni ostatniego roku wyniósł w polskim HoppyGo 490 zł i nie mówimy tu wyłącznie o pojazdach klasy premium czy nowych. Wśród najaktywniejszych właścicieli w Polsce udostępniających swoje kilkuletnie, a nawet ponad 10-letnie samochody są tacy, którzy do tej pory zarobili już ponad 10 tys., dzięki czemu zwróciły im się koszty utrzymania auta, a w niektórych przypadkach nawet równowartość jego zakupu.

Ponadto każdy użytkownik aplikacji HoppyGo może skorzystać również z systemu poleceń,
w ramach którego za rekomendację nowego właściciela auta lub wypożyczającego otrzymuje środki do wykorzystania na wynajem auta w HoppyGo.

Nie zapominajmy, że udostępnienie auta za pośrednictwem HoppyGo jest bezpłatne, a właściciel ma wpływ na cenę najmu oraz akceptację zapytań. Pilotażowy program bonusowy zaplanowany jest na październik. Jeśli się sprawdzi, HoppyGo nie wyklucza kontynuacji w przyszłości.

Regulamin programu Hoppy Bonus dostępny jest tu: https://bit.ly/Regulamin_HoppyBonus.

——————————————————————————————————————————————————-HoppyGo to innowacyjna platforma wynajmu aut w formule peer-to-peer, łącząca ludzi posiadających samochody z tymi, którzy chcą z nich korzystać, kiedy potrzebują. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy HoppyGo mogą łatwo i wygodnie wypożyczać auta na każdą okazję bezpośrednio od właścicieli w ich okolicy – na jeden lub kilka dni, a nawet dłużej. Jednocześnie HoppyGo umożliwia właścicielom bezpieczny wynajem samochodu wyłącznie zweryfikowanym użytkownikom społeczności. Wszystko realizowane jest przy użyciu aplikacji, bez papierowych umów, a każdy wynajem jest ubezpieczony.

HoppyGo jest wspierane przez ŠKODA AUTO DigiLab, międzynarodowe centrum innowacji ŠKODA AUTO, które koncentruje się na rozwoju technologii i rozwiązań dla mobilności przyszłości. HoppyGo rozpoczęło swoją działalność w Czechach. Od 2017 roku zgromadziło już społeczność ponad 150 000 użytkowników. Z aplikacją HoppyGo użytkownicy na czeskim rynku mogą wybierać spośród przeszło 2500 samochodów, w tym 300 różnych modeli. Społeczność HoppyGo tworzą ludzie, którzy współdzieląc auta, pomagają ograniczać ich liczbę w miastach, chronić środowisko oraz dbać o jakość powietrza. W odróżnieniu od tradycyjnego car sharingu, system peer-to-peer nie wprowadza bowiem nowych pojazdów, a pozwala lepiej wykorzystywać te, które już są w użytkowaniu.