Healthy Store Anny Lewandowskiej w Poznaniu

W poznańskim centrum handlowym Posnania otwarty został kolejny punkt Healthy Store. Podobnie jak w pierwszym lokalu na warszawskim Wilanowie, w CH Posnania znajdziemy zdrowe przekąski, ciepłe i zimne napoje, desery, soki coldpressed oraz produkty z portfolio producenta żywności. Otwarcie w nowej lokalizacji to następny krok w rozwoju projektu Healthy Store oraz sprzedaży stacjonarnej marki Foods by Ann.

Drugi z punktów Healthy Store powstał w centrum handlowym Posnania w Poznaniu. Zaprezentowany tam format konceptu to nowość – wyspa sprzedażowa dedykowana galeriom handlowym. Punkt o powierzchni ok. 20m2 posiada dodatkową strefą siedzącą. Odwiedzający nowy lokal mogą liczyć na szeroki wybór zdrowej żywności. Na wyspie Healthy Store znajdziemy między innymi: zdrowe smoothies, soki tłoczone metodą cold press, desery czy gorące napoje, w tym popularną kuloodporną kawę.

W poznańskim punkcie Healthy Store znajdziemy również wybrany asortyment marki Foods by Ann w postaci batonów energetycznych, shake’ów liofilizowanych, superfoodsów (żywności funkcjonalnej, mającej korzystny wpływ na organizm), musli, czekoladek, ekologicznych maseł i olejów czy napojów energetycznych.

To nie koniec rozwoju konceptu w Polsce. Kolejne punkty sprzedaży stacjonarnej powstawać będą w większych aglomeracjach miejskich, a w dalszej perspektywie uruchomiona zostanie również sieć franczyzowa.

Opr: DD