Świąteczne promocje w salonach Hondy

Grudzień w salonach samochodowych Hondy zapowiada się bardzo atrakcyjnie ze względu na specjalne oferty przygotowane dla klientów zdecydowanych na zakup modeli CR-V i Civic sedan. Wybrane opcje modelu CR-V dostępne są teraz z rabatem w wysokości 20 tysięcy złotych, a dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, CR-V Hybrid dostępny jest w przedświątecznej ofercie leasingu, z miesięczną ratą wynoszącą już od 1399 zł netto, przy braku wpłaty własnej. Ceny Hondy Civic sedan zostały obniżone nawet o 12 tysięcy złotych, a na wersję 5-drzwiową z silnikiem 1,0 VTEC TURBO obowiązuje rabat w wysokości 5 tysięcy złotych.

Pierwsza Honda CR-V została zaprezentowana w Tokio, w 1995 roku i od wielu lat jest ona jednym z najpopularniejszych SUVów na świecie. Aktualna, piąta generacja modelu pojawiła się w sprzedaży w 2018 roku, a rok później, do wersji z półtoralitrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym dołączył CR-V Hybrid. Sylwetka modelu – z charakterystycznymi muskularnymi nadkolami, wyrazistymi liniami nadwozia oraz typową dla Hondy stylizacją pasa przedniego – prezentuje się elegancko i zarazem dynamicznie. Klienci cenią go za wysoką jakość materiałów, bardzo przestronne i funkcjonalne wnętrze, dynamiczne jednostki napędowe, a także zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Niezależnie od poziomu wyposażenia, CR-V dostępny jest w standardzie z rozbudowanym zestawem zaawansowanych systemów bezpieczeństwa czynnego i wspomagania kierowcy – Honda SENSING.

Civic to model produkowany od 1972 roku, z którym Honda kojarzona jest na całym świecie. Oferowana obecnie na polskim rynku Honda Civic jest już dziesiątą jego generacją, która pod koniec 2019 roku została poddana liftingowi. Występuje w dwóch wersjach nadwoziowych – hatchback oraz sedan – wyposażonych w turbodoładowane, benzynowe jednostki napędowe. Civic charakteryzuje się niezwykle wyrazistą stylistyką i niską pozycją za kierownicą, która potęguje poczucie pełnej kontroli nad pojazdem. Ceniony jest za dynamiczne osiągi oferowane przy umiarkowanym apetycie na paliwo oraz wzorową pracę skrzyń biegów – zarówno manualnej, bardzo precyzyjnej przekładni o krótkich przełożeniach, jak i wyjątkowo płynnie działającej skrzyni CVT. Model wyposażono w bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego, w tym wspomagający kierowcę, rozbudowany, pakiet Honda SENSING, dostępny w standardzie we wszystkich jego wersjach wyposażeniowych.

Szczegóły i warunki dotyczące aktualnych promocji Hondy dostępne są pod poniżej podanym linkiem. https://www.honda.pl/cars/offers.html