Ford Transit Connect z kompleksową ofertą w Polsce. 26 wariantów dostępnych w wyjątkowych cenach

Ford ma w swojej ofercie wiele wyjątkowych samochodów dostawczych, a jednym z nich bez wątpienia jest Transit Connect. Nie bez powodu cieszy się on dużą popularnością – niezawodne silniki, szeroki wybór wersji oraz nowoczesne technologie spotykają się z uznaniem klientów. Model ten obecnie dostępny jest w wyjątkowej ofercie.

Niezawodny towarzysz prowadzonego biznesu

Ford Transit Connect to jeden z najbardziej funkcjonalnych niewielkich samochodów dostawczych na rynku. Jego przestrzeń ładunkowa może wynosić nawet 3,6m3, co sprawia, że zmieszczą się w niej dwie europalety.

Kluczem do sukcesu modelu jest jednak bogaty wybór wersji dostępnych w Polsce od ręki. Samochód można kupić zarówno jako van, van brygadowy, jak i kombi. Dodatkowo w każdej z tych wersji jest dostępny w dwóch długościach – L1 i L2. Wersja z długim rozstawem osi ma aż 4 825 mm długości.

Co więcej, model w wersji van jest dostępny w standardowej i zwiększonej ładowności samochodu. W tej drugiej dopuszczalna masa całkowita z większym rozstawem osi wynosi nawet 2 501 kg. Wersje nadwozia van brygadowy i kombi posiadają w standardzie funkcjonalną, przesuwną przegrodę z kraty z możliwością zamontowania za pierwszym albo drugim rzędem foteli.

Transit Connect jest też dostępny ze znanymi i cenionymi silnikami. Obecnie w Polsce cały czas do wyboru są jednostki benzynowe i wysokoprężne. To 1.0 EcoBoost o mocy 100 KM dostępny z 6-biegową manualną skrzynią biegów, a także 1.5 EcoBlue o mocy 100 KM dostępny zarówno z 6-biegowym manualem, jak i automatyczną, hydrokinetyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach.

 

26 wersji Transita Connecta dostępnych w Polsce

Transit Connect jest dostępny łącznie aż w czterech wersjach wyposażenia – Trend, Limited, Sport i Active. Każda wersja w standardzie zawiera modem FordPass Connect, stalową przegrodę o pełnej szerokośc (w wersji Van) i czy półkę podsufitową. Już w drugiej wersji wyposażenia Limited samochód wyposażony jest w podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, dwustrefową klimatyzację, tempomat, tylne czujniki parkowania czy wzmocnione oświetlenie przedziału ładunkowego.

Specjalna wersja Sport pozwala się natomiast wyróżnić na ulicy. Zawiera ona bowiem pakiet stylizacyjny nadwozia, którego charakterystycznymi elementami są dwa pasy na masce, przednim zderzaku, tylnych drzwiach oraz pas boczny po obu stronach pojazdu. W wersji Active samochód w standardzie ma także relingi dachowe. Wersja Active wyróżnia się również specjalną kratą wlotu powietrza czy kamerą cofania w standardzie. Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości konfiguracji samochodu, Transit Connect jest obecnie dostępny w Polsce aż w 26 wersjach.

Model wyposażono w wiele nowoczesnych technologii sprzyjających wydajności biznesu. Standardem jest system ułatwiający ruszanie pod górę czy układ wspomagania awaryjnego hamowania, a opcjonalnie można mieć chociażby system wspomagający kierowcę w unikaniu lub zmniejszaniu skutków kolizji z poprzedzającymi pojazdami, pieszymi lub rowerzystami przy pomocy radaru i kamery, inteligentny tempomat z ogranicznikiem prędkości czy system monitorowania martwego pola w lusterkach z funkcją ostrzegania o pojazdach nadjeżdżających z prawej lub lewej strony podczas manewru wyjazdu tyłem z miejsca parkingowego.

Co istotne dla wielu klientów biznesowych, samochody są dostępne od ręki, a obecnie dodatkowo w wyjątkowej ofercie. Transita Connect można bowiem nabyć nawet z 27 500 zł brutto rabatu.