Foods by Ann z premierami w Lidlu!

Od czwartku 9 sierpnia, już po raz trzeci naturalne produkty Anny Lewandowskiej będą dostępne w sklepach Lidl. Razem z powrotem na półki popularnej sieci handlowej producent żywności naturalnej przewidział premierę nowych produktów – smoothie bowls, zupek i puddingów. Oprócz nowości, do wyczerpania zapasów, w sieci można kupić popularne owoce w czekoladzie, batony energetyczne i musli. Wszystkie produkty w kilku smakach do wyboru.

W najnowszej promocji, na półkach sklepowych sieci Lidl znajdziemy produkty, które pierwszy raz pojawiły się na rynku. Na specjalnych standach Foods by Ann znajdziemy aż 3 nowości. Jedną z nich będą zupy krem o smaku buraka i batata, cukinii i brokułów oraz marchwi i pomidora. W ofercie będą także puddingi o smaku ananasa, jarmużu i spiruliny oraz marakuji, matchy i tapioki. Kolejnym nowym produktem marki będą zbożowe smoothie bowls o smaku truskawki z aronią oraz banana, jagody i spiruliny blue.

Dodatkowo, na specjalnych stoiskach pojawią się również produkty znane i sprawdzone przez konsumentów, czyli batony energetyczne oraz musli. Jednym z hitów sierpniowej akcji będą owoce w czekoladzie, a konkretnie mango, morwa biała i jagody goji, które po raz pierwszy pojawią się w sprzedaży detalicznej.

Akcja promocyjna w Lidlu jest okazją dla klientów sieci do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann i wprowadzenia w życie zdrowych nawyków żywieniowych, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

To już trzecia nasza akcja in-out w Lidlu, ale dopiero pierwszy raz towarzyszą jej premiery. Chcemy tym samym podkreślić, że dbamy zarówno o klienta indywidualnego, detalicznego, jak i klienta sieciowego. Dla tych pierwszych jest to możliwość bezpośredniego kontaktu z marką, która jeszcze niedawno działała tylko w Internecie, a dla drugich sygnał naszego zaufania, ponieważ na premierę produktu zdecydowaliśmy się właśnie tam  – mówi Paweł Ciuraj, współzałożyciel Foods by Ann.

Marka stawia na rozwój i łatwy dostęp do swoich artykułów. Najnowsza akcja Foods by Ann w Lidlu to efekt konsekwentnych działań marki, mających na celu popularyzację zdrowych alternatyw dla przekąsek.

###

FOODS BY ANN

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku. Jej misją jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem. Artykuły spożywcze marki Foods by Ann to synonim najwyższej jakości, a ich podstawą są pieczołowicie dobrane składniki i surowce, dzięki czemu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

„Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie”
Anna Lewandowska

Kontakt dla mediów:

Przemysław Kozera – +48 786 100 058 – p.kozera@foodsbyann.com
Więcej informacji o Foods by Ann: https://foodsbyann.com/
Facebook: https://www.facebook.com/FoodsByAnn
Instagram: https://www.instagram.com/foods_by_ann/