Fleet Market 2016 – fotorelacja

VIII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2016, które odbyły się 22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie okazały się dużym osiągnięciem zarówno pod względem liczby polskich premier motoryzacyjnych, wystawców, ekspertów, jak i przedsiębiorców, którzy odwiedzili targi.

18 premier motoryzacyjnych, 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych i 7400 przybyłych gości. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z targów na stronie: www.fleetmarket.pl oraz galeriami zdjęć z Fleet Market 2016:

Galeria zdjęć z Fleet Market 2016 – fot. Przemysław Dobrosławski

Galeria zdjęć z Fleet Market 2016 – fot. Anka Górajka

Galeria zdjęć z Fleet Market 2016 – fot. Michał Kośnik

Więcej szczegółów na stronie: www.fleetmarket.pl

Fleet Market – to ogólnopolskie targi motoryzacyjne i biznesowe, które corocznie skupiają przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie ponad 100 najnowszych modeli samochodów przeznaczonych dla biznesu. Pokazane zostaną najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych oraz luksusowe samochody z segmentu premium, a także samochody ekologiczne – z napędem elektrycznym i hybrydowym. Nie zabraknie także widowiskowych premier motoryzacyjnych oraz indywidualnych porad z zakresu leasingu, wynajmu i podatków. Wyłącznym organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca branżowego miesięcznika Fleet i magazynu Fleet.Samochody Użytkowe oraz rocznika Fleet Contact.