Firma HISTORIĄ I z niemal 100-letnią historią i tradycjami

Firma Bazarnik założona w 1922 roku przez Kazimierza Bazarnika jest cały czas firmą związaną historycznie z Warszawą, od lat obdarzana jest ona zaufaniem wielu Klientów. Wśród nich najwyższe urzędy państwowe, znane firmy polskie i zagraniczne, przedstawiciele wolnych zawodów. W swojej działalności wykorzystuje lata doświadczeń oraz tradycyjne wartości kupieckie. Przy połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcji i sprzedaży oraz kompetentnym zespołem doradców i profesjonalną obsługą klienta stawia to firmę Bazarnik w gronie najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży piór wiecznych, ekskluzywnych upominków oraz najwyższej jakości personalizowanych usług.

PIÓRA WIECZNE – DLA NIEJ I DLA NIEGO
Firma Bazarnik posiadająca szeroki asortyment najważniejszych, najlepszych światowych marek piór wiecznych. Szukając więc prezentów na Gwiazdkę bądź upominków reprezentacyjnych dla VIP Kontrahentów to najlepsze miejsce do realizacji tych potrzeb.

UPOMINKI
Codziennie używane przedmioty powinny dawać Właścicielowi poczucie wartości i jakości. Gwarancją prestiżu płynącego z ich posiadania są uwiarygodnione długą tradycją marki. Wiele z prezentowanych w firmie Bazarnik upominków znakomicie uzupełnia się z ekskluzywnymi przyborami do pisania.

GRAWEROWANIE
Swoim Klientom firma Bazarnik daje możliwość laserowej personalizacji piór wiecznych i upominków, dobierając odpowiedni do okazji asortyment oraz treści. Upominki te można opatrzyć indywidualnym oznaczeniem – inicjałami Właściciela na piórze lub wyjątkową, stworzoną na specjalną okazję dedykacją naniesioną na grawerowanej tabliczce.

www.facebook.com/BazarnikSalon

www.bazarnik.pl

www.instagram.com/bazarnik1/