Festiwal rozwoju kariery na Uczelni Łazarskiego

15 września 2018 r. odbył się Festiwal rozwoju kariery – wyjątkowy dzień otwarty Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych. Business Magazine MANAGER był patronem mediowym tego wydarzenia.

Uczestnicy Festiwalu mieli okazję wysłuchać wykładów pogrupowanych w blokach tematycznych: prawo, biznes oraz rozwój. Każdy sam mógł zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku, czy też wybrać najbardziej interesujące warsztaty z poszczególnych dziedzin i dowolnie je ze sobą zestawić.

Zainteresowani mogli również dowiedzieć się więcej o studiach podyplomowych oraz programach MBA realizowanych na Uczelni Łazarskiego, a także porozmawiać z wykładowcami poszczególnych kierunków.
W tym roku odbyła się już III edycja wydarzenia, które przyciąga osoby pragnące się rozwijać, poszukujące wiedzy, a także inspiracji do dalszego kształcenia.
Więcej informacji o ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajduje się na stronie internetowej: www.ckp.lazarski.pl