ECOVIS MILCZAREK I WSPÓLNICY MOCNĄ FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA 2017

Instytut Europejskiego Biznesu ponownie dokonał analizywyników finansowych wśród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Na ich podstawie przyznał tytuł „Mocnej FirmyGodnej Zaufania” tym firmom, które wyróżniają się na rynku ze względu na swójdynamiczny rozwój towarzyszący wysokiej efektywności działania. W gronielaureatów za rok 2017 znalazła się kancelaria prawna Ecovis Milczarek iWspólnicy.

CHARAKTER KONKURSU

Już od 2014 roku Instytut Europejskiego Biznesu organizuje plebiscyt Mocnej Firmy Godnej Zaufania, którego celem jest wyłonienie, na podstawie sprawozdań finansowych, przedsiębiorstw zasługujących na ów tytuł. Zestawienia, które przekazywane są do Krajowego Rejestru Sądowego analizowane są przez wywiadownie handlowe, które w przeciągu czterech lat przeanalizowały już wyniki finansowe ponad 80 tysięcy firm.

WSPÓLNY SUKCES

Pośród docenionych w konkursie firm znalazła się kancelaria prawna Ecovis Milczarek i Wspólnicy – spółka komandytowa powstała w 2002 roku. Ecovis na co dzień świadczy usługi prawne oferowane przedsiębiorcom w Polsce, jak również wspiera firmy, które swoje inwestycje dopiero planują. Kancelaria Ecovis Milczarek i Wspólnicy zajmuje się także pomocą w zakresie prawa podatkowego, due diligence oraz wsparciem dla firm. Kancelaria należy do międzynarodowej grupy doradczej Ecovis International, występującej w ponad 70 krajach na świecie.

Znalezienie się wśród tylu prestiżowych firm, które zostały Mocną Firmą Godną Zaufania 2017 jest dla nas ogromnym zaszczytem i powodem do dumy. Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wciąż dążymy do coraz lepszych wyników i nie spoczywamy na laurach – mówi mec. Marcin Milczarek z kancelarii prawnej Ecovis Milczarek i Wspólnicy.