.
Strona główna Zmiany Kadrowe Dyrektor PR i CRM Mazda Polska obejmie stanowisko w regionalnych strukturach Mazdy

Dyrektor PR i CRM Mazda Polska obejmie stanowisko w regionalnych strukturach Mazdy

Od 1 kwietnia br. Magdalena Węglewska, dyrektor PR i CRM Mazda Polska, podejmie nowe wyzwania zawodowe w ramach regionalnych struktur Mazdy.  Dołączy do zespołu marki w regionie Europa Środkowa i Południowo – Wschodnia (Mazda Central & South East Europe – MCSEE) z siedzibą w Klagenfurcie, w Austrii. Na stanowisku MCSEE Marketing & PR Manager będzie odpowiedzialna za koordynację komunikacji marketingowej i PR dla 16 rynków (Polska oraz Czechy, Słowacja, Turcja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Bułgaria, Mołdawia, Macedonia, Bośnia, Albania, Kosowo).

Region Europy Środkowej i Południowo – Wschodniej zanotował bardzo dobry wynik w 2016 roku – sprzedaż 25 430 Mazd i wzrost o 17% w porównaniu do roku poprzedniego. Spodziewamy się dalszego rozwoju na tym obszarze. Cieszę się, że Magda dołączy do zespołu MCSEE, wspierając działania marketingowe i PR, budując z nami strategię marki w regionie i pozytywne doświadczenia Klientów Mazdy, podkreśla David McGonigle, dyrektor regionalny Mazda Central & South  East Europe.

Magdalena Węglewska ma 13 lat doświadczenia w pracy dla działów prasowych branży motoryzacyjnej w Polsce. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w Citroën Polska, a od 9 lat obejmuje stanowisko Dyrektora PR Mazda Polska. Od 2013 roku zajmowała się również działaniami CRM marki w zakresie budowy programu lojalnościowego Mazda More&More.