Bridgestone EMIA zapowiada zmiany na kierowniczych stanowiskach sprzedażowych

  • Steven De Bock, obejmie stanowisko VP Consumer Replacement and OE.
  • Mark Trejedor obejmie stanowisko VP Commercial Replacement and OE.
  • Mirella Cielo opuszcza region EMIA, aby przejąć stanowisko President Consumer Replacement Tire Sales, U.S. and Canada.
  • Zmiany wchodzą w życie z dniem 1 września 2020 r.

Bridgestone w regionie EMIA (Europa, Bliski Wschód, Indie i Afryka) ogłasza zmiany na kluczowych stanowiskach w obszarze sprzedaży.

Steven De Bock, który obejmie stanowisko VP Consumer Replacement and OE jest częścią zespołu Bridgestone od 2002 roku. W ostatnich latach przyczynił się do sukcesu firmy w segmentach opon do autobusów, ciężarówek, maszyn rolniczych i pojazdów terenowych.

Jego dotychczasowe stanowisko VP Commercial Replacement and OE obejmie Mark Tejedor, który dołączył do Bridgestone w 2014 roku. Tejedor odegrał kluczową rolę we współpracy z producentami samochodów osobowych tworząc zrównoważoną średnio i długoterminową strategię sprzedażową.

Kolejna zmiana dotyczy Mirelli Cielo, która opuszcza ragion EMIA aby dołączyć do Bridgestone Americas i przejąć stanowisko President Consumer Replacement Tire Sales, U.S. and Canada.

Daniel Giroud, CSO w Bridgestone EMIA, tak skomentował zmiany kadrowe: „Bardzo się cieszę z awansu Stevena i Marka. Obaj odegrali niezwykle istotną rolę w rozwoju naszej działalności i będą wspierać nas w procesie przekształcania spółki z producenta opon klasy premium w lidera rozwiązań w zakresie mobilności. Oczywiście będzie nam brakować Mirelli, która swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogaci zespół Bridgestone w Ameryce Północnej.”

źródło: Bridgestone