BMW Driving Experience wkrótce w Polsce

Podczas organizowanych od marca szkoleń BMW Driving Experience, które będą odbywać się także w Polsce, kierowcy będą mogli wybierać spośród trzech rodzajów kursów. BMW Driving Experience zaoferuje również specjalne treningi dedykowane właścicielom flot pojazdów, dla których wysokie umiejętności prowadzenia samochodów mają kluczowe znaczenie.

Jednodniowy trening BMW Safety Driving Experience ukierunkowany jest na doskonalenie techniki jazdy, która pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa podczas codziennego poruszania się po publicznych drogach. Celem szkoleń będzie podniesienie poziomu umiejętności przydatnych każdemu kierowcy, takich jak np. hamowanie awaryjne czy kontrola podsterowności. BMW Safety Driving Experience odbędą się na torach w Bednarach i Modlinie z wykorzystaniem wszystkich modeli z gamy BMW – od samochodów miejskich po limuzyny.

Dla miłośników adrenaliny i ekstremalnych emocji z jazdy przewidziano dwa poziomy treningów na modelach BMW M. Jednodniowe szkolenie BMW M Intensive Training oraz dwudniowe BMW M Perfection Training odbędą się na jednym z najlepszych i najnowocześniejszych obiektów w Polsce – Silesia Ring. Program obejmuje m.in. naukę drifitu, manewry przy dużych prędkościach, czy elementy jazdy torowej.

Maksimum adrenaliny w bezpiecznej dawce.

Szkolenia w ramach akademii BMW Driving Experience w Polsce będą prowadzone przez cały rok. Pierwsze treningi BMW Safety Driving Experience odbędą się na torze w Bednarach w marcu 2019 r. Z kolei BMW M Driving Experience rozpocznie się od czerwca tego roku. Każdy kurs będzie realizowany w kameralnej, kilkuosobowej grupie pod okiem doświadczonych instruktorów, co zagwarantuje maksimum wiedzy, bezpieczeństwa i satysfakcji ze szkoleń. Wieloletnie doświadczenie BMW Driving Experience to gwarancja najwyższych standardów oraz bezpieczeństwa. Szkolenia będą świetną okazją do poznania swoich silnych i słabych stron, czasu reakcji i możliwości samochodów wspomaganych przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, by sprawniej radzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami na drodze. 

Partnerem akademii BMW Driving Experience jest Michelin, który dostarczy opony na wszystkie szkolenia w 2019 roku.

Więcej informacji oraz harmonogram szkoleń w ramach BMW Driving Experience można znaleźć na stronie: www.bmw-drivingexperience.pl .

Źródło: BMW