B&B Hotels Polska wzmacnia swój dział rozwoju

Hotele międzynarodowej sieci B&B Hotels są w tej chwili obecne w sześciu polskich miastach, a wkrótce dołączy do nich Lublin. Grupa nie zamierza jednak poprzestawać na siedmiu lokalizacjach w naszym kraju, a jej aspiracje znajdują odzwierciedlenie w zmianach personalnych w spółce. Z początkiem lutego do zespołu działu rozwoju B&B Hotels dołączyła Justyna Szwenger-Łukasiewicz, która obejmując stanowisko Senior Development Project Managera będzie wspierała dalszą ekspansję marki na terenie Polski.

Moja przygoda z branżą hotelarską i nieruchomościami trwa już 16 lat. Przez ten czas zdobyłam bogate doświadczenie i zrealizowałam wiele ciekawych projektów – mówi Justyna Szwenger-Łukasiewicz, która kompetencje zdobywała współpracując od 2002 roku ze spółkami Orbis i Accor.

Swoją karierę zawodową Justyna zaczynała w dziale badań i rozwoju. Od 2016 r. zajmowała stanowisko Senior Asset Managera, realizując działania mające na celu podwyższenie wartości nieruchomości oraz wprowadzając w życie strategię spółki dotyczącą posiadanych nieruchomości i związaną z rozwojem sieci w Polsce. Od 1 lutego 2019 r. Justyna dołączyła do zespołu B&B, obejmując stanowisko Senior Development Project Managera w polskim oddziale B&B Hotels.

Nowa rola w  B&B Hotels to dla mnie wyzwanie, a wyzwania są w życiu niezwykle potrzebne – wprowadzają świeżość, dodają skrzydeł i otwierają nowe możliwości. Wierzę, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu oraz znajomości branży będę mogła wnieść do firmy nową wartość i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce – mówi Justyna Szwenger-Łukasiewicz.

– Wzmocnienie zespołu rozwoju poprzez zatrudnienie Justyny to naturalna odpowiedź na plany ekspansji naszej sieci. Jej wiedza i motywacja do działania to wartości ważne z punktu widzenia realizacji naszych celów biznesowych, które powinny przełożyć się na nowe obiekty marki B&B Hotels na hotelowej mapie Polski mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która swój model biznesowy opiera na zapewnieniu maksimum komfortu w doskonałej lokalizacji oraz przystępnej cenie. W swoich strukturach posiada już ponad 470 hoteli. W Polsce pod jej szyldem działają obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105) oraz Toruniu (93). Wkrótce dołączy do nich również Lublin (130). Zgodnie ze wspólnym dla wszystkich obiektów standardem każdy z nich jest w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-fi.

Opr: DD