Akademia Leona Koźmińskiego przedłuża rekrutację na studia podyplomowe

Do końca września, a w przypadku nowego kierunku „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku” do końca października można składać aplikacje na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego to jedna z najlepszych polskich uczelni, która posiada szeroką ofertę studiów podyplomowych. Z zajęć prowadzonych na ALK korzystają najlepsi menedżerowie, którzy dążą do poszerzenia swojej wiedzy oraz chcą zgłębić zagadnienia pomagające w rozwoju osobistym.

W ofercie uczelni jest ponad 100 kierunków studiów podyplomowych, które zostały opracowane w oparciu o zapotrzebowanie rynku pracy. W tym roku w portfolio ALK pojawiło się aż 11 nowych kierunków, w tym „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku”, który jest skierowany do osób prowadzących interesy z partnerami azjatyckimi oraz „Cyberbezpieczeństwo – normy, standardy i dobre praktyki”, stanowiące wyjście naprzeciw problemom związanym z ochroną i bezpieczeństwem danych.

– Przygotowując programy studiów podyplomowych, braliśmy pod uwagę potrzeby rynku. Wykładają u nas praktycy, którzy wiedzą, jakie wyzwania stoją dzisiaj zarówno przed pracodawcami, jak i menedżerami, dlatego wszystkie programy studiów staraliśmy się dobrać tak, aby jak najlepiej przygotować menedżerów na problemy dzisiejszej gospodarki. Jednym z kierunków, na który warto zwrócić uwagę, jest „Strategiczne zarządzanie kategorią produktową”, skierowany między innymi do osób zarządzających kategorią lub grupą produktową w sieciach handlu detalicznego – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną szkołą biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej według rankingu „Financial Times”.

Więcej informacji na temat kierunków studiów podyplomowych oraz rekrutacji dostępne są na stronie: http://www.kozminski.edu.pl/pl/aktualnosci/aktualnosc/rekrutacja-na-wybrane-kierunki-studiow-podyplomowych-trwa-do-30-wrzesnia-2017/.