W ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego utworzona została Akademia Biznesu i Prawa Mody skupiająca atrakcyjną ofertę edukacyjną dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje oraz planujących swoją karierę zawodową w sektorze modowym.

Celem Akademii jest  kształcenie nowoczesnej kadry na potrzeby polskiego rynku modowego. Szkolenia obejmują więc m.in. zagadnienia związane z produkcją, komunikacją, handlem czy aspektami prawnymi w branży modowej.

Program szkoleń powstał we współpracy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, a także portalem FashionBiznes.pl, jedynym na polskim rynku serwisem poruszającym problematykę biznesu w modzie. Zajęcia prowadzą uznani  eksperci z branży mody oraz  prawnicy specjalizujący się w  prawie gospodarczym i prawie własności intelektualnej.

Akademia Biznesu i Prawa Mody na Uczelni Łazarskiego obejmuje poniższe szkolenia:

Oferta kursów w ramach Akademii będzie sukcesywnie rozszerzana. Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego, który dostępny jest TUTAJ.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody. Rekrutacja na nowy rok akademicki w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego ruszy już w maju.

Więcej informacji na stronie: www.ckp.lazarski.pl.