16 kwietnia Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem na realizację innowacyjnych projektów. Rozpocznie się ono o godzinie 10.15 w Restauracji Kamiński w Kępnie.

Spotkanie dla przedsiębiorców – ważne tematy przewodnie

Będzie to spotkanie informacyjne, podczas którego omówione zostaną m.in. filary rozwoju dla Polski: rynek pracy, infrastruktura drogowa i sportowa, Dostępność Plus, Mieszkanie Plus. Podczas spotkania zaplanowano uroczyste podpisanie deklaracji Prosty Język – przyjazna administracja.

Ze strony Ministerstwa w spotkaniu dla przedsiębiorców wezmą udział Pani Minister Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Sekretarz Sanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Pan Minister Paweł Cybulski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

Warto przeczytać: Relacja z Kongresu Firm Rodzinnych

Zainteresowani udziałem w spotkaniu dla przedsiębiorców powinni wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej Ministerstwa. Resort zastrzega, że z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości uczestnictwa w spotkaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.