1-st Cigar Festival Poland

ManagerOnline

To prawdziwa gratka dla miłośników cygar – dedykowany im festiwal będzie miał miejsce 13 i 14 października 2017 roku w hotelu Sangate w Warszawie.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji zarówno dla Cigar Aficionados, ale również tych nowicjuszy oraz entuzjastów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i znajomość marek reprezentowanych przez lokalnych dystrybutorów oraz przedstawicieli firm. Z reguły każdy Cigar Aficionado to miłośnik szlachetnych trunków. Dlatego organizatorzy postanowili połączyć czas i miejsce wspólnie z Whisky Live Warsaw 2017. Jeden bilet na obie imprezy pozwala zagłębić się z świat najlepszych single malt whisky i cygar z całego świata.

Na gości festiwalu będą czekać zarówno ugruntowane klasyki, które z powodzeniem od lat cieszą się uznaniem na świecie, jak i nowości – niektóre z nich będą miały w trakcie festiwalu swoją premierę w Polsce. Specjalnie na czas festiwalu zostanie utworzona strefa cigar & smoking friendly. To kilkusetmetrowy taras, który będzie zadaszony i osłonięty, co pozwoli w pełni, niezależnie od pogody, delektować się wybranymi cygarami.